Știrile Curente

Meteo Horoscop
Luptă strânsă în Anglia
Tottenham se menţine la 10 puncte în spatele liderului Chelsea. Manchester City şi Liverpool a remizat într-un meci direct.  Tottenham a trecut de Southampton cu 2-1. Eriksen şi Alli au marcat la învingători, în timp ce pentru oaspeţi a punctat Ward-Prowse. Liverpool a deschis scorul pe Etihad după ce Milner a transformat un penalty în minutul 51. Sergio Aguero a restabilit egalitatea şi a închis tabela 18 minute mai târziu. City rămâne acum la 2 puncte în spatele locului secund, iar Liverpool are de recuperat un punct faţă de echipa lui Guardiola. Manchester United a profitat de acest egal şi s-a apropiat de cele două, după ce a trecut de Middlesbrough cu 3-1.
20 March 2017 19:37 0
Daca ai probleme cu vizionarea video pe site, te sfatuim sa descarci si sa instalezi ultima versiune Adobe Flash Player. Publicitatea "Jurnal Trust Media" este administrată de agenția de publicitate Reforma Advertising Tel. (022) 85 91 64