Știrile Curente

Meteo Horoscop
CFR a revenit pe primul loc
CFR Cluj a trecut de Concordia cu 2-0, iar echipa lui Dan Petrescu a revenit pe primul loc în Liga I.  Petrescu a bagat un singur varf in echipa, pe Tucudean, dar golul a venit de la un fundas. Vinicius l-a pacalit pe Manasse in careu.
Repriza a doua a inceput cu un sut al lui Djokovic, scos de Caparco si a continuat cu o ocazie si mai mare a Concordiei. În pozitie similara cu cea din care s-a marcat golul, Bud a zguduit la propriu transversala. Faza meciului a venit doua minute mai tarziu. Mailat a marcat fabulos pentru 2-0. CFR-ul a primit penalty pe final, dar Culio a ratat de la punctul cu var.
06 February 2018 19:35 0
Daca ai probleme cu vizionarea video pe site, te sfatuim sa descarci si sa instalezi ultima versiune Adobe Flash Player. Publicitatea "Jurnal Trust Media" este administrată de agenția de publicitate Reforma Advertising Tel. +373 68 302 119, +373 22 991 717